Programy do fakturowania online służą przedsiębiorcom do wystawiania faktur VAT, paragonów, rachunków oraz innych dokumentów księgowych. Rynek oferuje coraz więcej takich programów, jednak wybór nie powinien być przypadkowy. 

Czym charakteryzują się programy do fakturowania online

Programy online działają przechowując bezpiecznie informacje w tak zwanej “chmurze”, co umożliwia dostęp do wspomnianych danych z każdego miejsca i urządzenia posiadającego dostęp do internetu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze programu do fakturowania?

Szukając programu musimy zdawać sobie sprawę, kiedy jesteśmy w stanie zaklasyfikować program jako ten dobry. Przede wszystkim taki program powinien być połączony z JPK, GUSem, magazynem, podzieloną płatnością oraz bazą danych. Czym więcej funkcji tym lepiej, choć ważne, aby był intuicyjny i prosty w obsłudze. Warto zwrócić uwagę, czy program zawiera CRM, który bezwzględnie ułatwia zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem. Dobrze, gdy program umożliwia integrację z drukarką online, łatwe wprowadzanie asortymentu do faktur, wystawianie faktury z odroczony terminem płatności, automatyczne oraz cykliczne fakturowanie oraz dba o ochronę danych osobowych. 

Te wszystkie funkcje, a nawet wiele więcej posiada system wFirma - program do fakturowania online za darmo na rok czasu, dzięki czemu możesz go przetestować i sprawdzić, czy spełnia Twoje oczekiwania.